InSPORTline Avalor ST

inSPORTline Avalor ST

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Fitness
Dodavatel:inSPORTline
Cena:42290 Kč
inSPORTline Avalor ST 2,25 (45%) 22 hodnocení

Stepper inSPORTline Avalor ST je profesionální zařízení pro posílení stehenního a hýžďového svalstva simulující výstup do kopce nebo do schodů. Jeho velice robustní konstrukce s nosností až 150 kg a magnetický brzdný systém zaručují dlouhou životnost. Díky výšce kroku převyšující 26 cm se dokonale procvičí a zpevní kýžené partie. O bezpečnost se starají prostorné nášlapy s protiskluzovou úpravou a dva páry madel, z nichž jsou jedna madla pevná a druhá pohyblivá. V pevných madlech jsou zabudovány snímače tepové frekvence. Samozřejmostí jsou transportní kolečka, držák na lahev, stojan na tablet či systém pro vyrovnání nerovností podlahy. Stepper inSPORTline Avalor ST disponuje velkým přehledným, intuitivně ovládaným displejem a kompletně elektronickým ovládáním. Z celkem 19 programů, z nichž je 12 přednastavených a 4 uživatelské si vybere každý. Obsažen je také program pro kontrolu výkonu (WATT) a HRC program, díky kterému lze na trenažeru cvičit prostřednictvím kontroly tepové frekvence. Měření tepové frekvence probíhá prostřednictvím snímačů v madlech nebo prostřednictvím hrudního pásu, který je součástí balení. Díky těmto vlastnostem je profi stepper inSPORTline Avalor ST perfektním řešením nejen pro profesionální a klubové posilovny, ale je vhodný i do domácích posiloven pro ty nejnáročnější uživatele. Pokud preferujete pohyb připomínající běžecké lyžování nebo hledáte eliptický trenažér ve stejném designu (například jako další stroj do posilovny), doporučujeme eliptický trenažér inSPORTline Avalor ET. Klíčové vlastnosti: profesionální stepper s robustní konstrukcí plně elektronické ovládání spolehlivý brzdný systém s dlouhou životností bohatá programová vybavenost přehledný podsvícený displej snadné a intuitivní ovládání možnost přehrávání hudby a USB nabíjení počítač zobrazuje: čas, úroveň, vzdálenost, spálené kalorie, výkon (WATT), rychlost, otáčky za minutu (RPM), tepová frekvence Cardio neboli HRC program: stroj zvyšuje nebo snižuje zátěž tak, aby uživatel byl neustále v optimální zóně tepové frekvence WATT program: stroj zvyšuje nebo snižuje zátěž tak, aby uživatel vykonával nastavený výkon (například zvýší zátěž při snížení kadence šlapání) Technický popis: hmotnost zátěžového kola 8 kg ovládání elektronické počet stupňů zátěže 20 výška kroku 26,4 cm celkový počet programů 19 přednastavené programy 12 uživatelské programy 4 HRC program ano WATT program ano manuální program ano snímače tepové frekvence ano stojan na tablet ano (maximální úhlopříčka 10,1") držák na lahev ano přijímač hrudního pásu ano hrudní pás součástí balení ano transportní kolečka ano systém vyrovnání nerovností ano celkové rozměry v178 cm x š88 cm x d166 cm rozměry balení d145 x š50 x v104 cm maximální výška cvičence bez omezení maximální nosnost 150 kg hmotnost 114,5 kg brzdný systém magnetický zdroj napájení 220V, 230V kategorie SC (dle EN957) použití komerční, klubové, domácí


 • inSPORTline Bailar
  inSPORTline Bailar

  Stepper inSPORTline Bailar patří mezi základní domácí cvičební pomůcky pro posílení vnitřních a vnějších částí..

  4790 Kč
 • inSPORTline Cylina
  inSPORTline Cylina

  Malý, lehký, účelný – takový je mini stepper inSPORTline Cylina. Díky této šikovné, odolné a navíc krásné pomůcce se v českých..

  1790 Kč
 • Spartan Mini
  Spartan Mini

  Mini Stepper Spartan s nastavitelnou výškou kroku vás dostane do kondice. Vestavěný computer zobrazuje čas cvičení, počet kroků a spotřebu..

  1890 Kč
 • inSPORTline Imperial
  inSPORTline Imperial

  Stepper inSPORTline PROFI Imperial je moderní stepper se zátěžovým kolem v přední části a funkcí ergometru určený pro komerční..

  18990 Kč
 • inSPORTline Skeleton
  inSPORTline Skeleton

  Twist stepper inSPORTline Skeleton je stroj s velmi stabilní konstrukcí s pevnými rukojeťmi doplněnými o vestavěné snímače tepové..

  8990 Kč
 • inSPORTline EasyStep
  inSPORTline EasyStep

  Stepper inSPORTline EasyStep je model stepperu kombinovaného s rotanou a vinylovými činkami. Slouží tak jako univerzální souprava pro..

  3090 Kč
 • inSPORTline Twist Big
  inSPORTline Twist Big

  Stepper inSPORTline Twist Big s možností nastavení výšky kroku a tichým chodem má boční nášlap, gumové úchyty i výškové..

  2690 KčObjevte: Steppery V sekci sport | fitness je možné objevit insportline avalor st!
© 2021 Kontakt