InSPORTline Alex

inSPORTline Alex

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Fitness
Dodavatel:inSPORTline
Cena:29790 Kč
inSPORTline Alex 4 (80%) 24 hodnocení

Designově krásně vyvedený a zároveň robustní vibrační posilovací stroj inSPORTline Alex je ideálním pomocníkem pro formování postavy, zvyšování pohyblivosti kloubů i relaxaci a odbourávání stresu. VibroGym inSPORTline Alex funguje na principu vibrací, které způsobují reflexivní stahování svalů, čímž dochází k jejich účinnému posilování. Cvičení je časově nenáročné, přičemž stačí 5 min stoje s mírně pokrčenými koleny a výsledky se okamžitě dostavují. Procvičovat lze celé tělo, přičemž jednotlivé cviky jsou detailně popsány v návodu. Paže a záda lze pak procvičovat pomocí dvou gumových lanek připevněných ke spodní části přístroje. Cvičení na vibračním posilovacím stroji inSPORTline Alex je efektivní, bezpečné a časově nenáročné. Stroj je vhodný pro každodenní klubové a domácí využití. Hlavní přednosti VibroGymů: účinné 3D vibrace pro efektivní posilování svalů pomáhá k rychlému a efektivnímu formování postavy a redukci váhy při vibraci až třikrát zvyšuje účinnost cviků speciální masážní podložka s adhezním vroubkováním prokrvuje, uvolňuje a masíruje na vašich chodidlech, dlaních, hýždích či zádech napomáhá rychlému zotavení a regeneraci po fyzické námaze, sportu či cvičení stroj Alex je obzvláště vhodný jako počáteční nebo závěrečné fáze tréninku běžců, inline bruslařů, cyklistů či lyžařů lze jej použít také jako pomoc při revmatismu a jiných onemocnění kostí a kloubů (jen po konzultaci s lékařem) zlepšuje krevní oběh účinně působí rekonvalescenci od bolesti a ztuhlosti kloubů a svalů zlepšuje rovnováhu a koordinaci účinný v boji s celulitidou bojuje se stresem a depresí zvyšuje tvorbu růstového hormonu Klíčové vlastnosti stroje Alex: robustní, stabilní konstrukce elegantní design plynulý a tichý chod komfortní ovládání přímo ze cvičební polohy rychlé tlačítko pro přepínání frekvence během cvičení - 30 a 40 Hz computer zobrazuje: čas, rychlost, program Technický popis: typy vibrací 3D+ počet motorů 1 výkon motoru 400 W frekvence vertikálních vibrací X frekvence 3D vibrací 15-60 Hz amplituda vertikálních vibrací X amplituda 3D vibrací 0,5-2 mm počet stupňů nastavení vibrací více než 50 snímače tepové frekvence ne celkový počet programů 22 přednastavené programy 18 uživatelské programy 3 manuální program ano displej ano ovládání na displeji a spodní konzoli transportní kolečka ne systém vyrovnání nerovností ano posilovací lanka ano celkové rozměry stroje d77 x š76 x v148 cm rozměr vibrační plochy d72,5 x š48 cm rozměry balení d86 x š84 x v26 cm + d155 x š51 x v35 cm nosnost 120 kg hmotnost 48 kg zdroj napájení síťový adaptér kategorie HB (dle normy EN957) použití klubové, domácí


 • inSPORTline Devyn
  inSPORTline Devyn

  Vibrační plošina inSPORTline Devyn je ideální pomůckou pro posilování a formování postavy, uvolnění svalů nebo rychlou regeneraci po..

  4190 Kč
 • inSPORTline Julisa
  inSPORTline Julisa

  Vibrační plošina inSPORTline Julisa je ideální pomůckou pro posilování a formování postavy, uvolnění svalů nebo rychlou regeneraci po..

  8490 Kč
 • inSPORTline Alex
  inSPORTline Alex

  Designově krásně vyvedený a zároveň robustní vibrační posilovací stroj inSPORTline Alex je ideálním pomocníkem pro formování postavy,..

  29790 Kč
 • inSPORTline Lotos stříbrná
  inSPORTline Lotos stříbrná

  Vibrační posilovací stroj inSPORTline Lotos je ideálním pomocníkem pro domácí formování postavy. Funguje na principu intenzivních vibrací,..

  8690 Kč
 • inSPORTline Lotos červená
  inSPORTline Lotos červená

  Vibrační posilovací stroj inSPORTline Lotos je ideálním pomocníkem pro domácí formování postavy. Funguje na principu intenzivních vibrací,..

  8690 Kč
 • inSPORTline Charles
  inSPORTline Charles

  Vibrační posilovací stroj inSPORTline Charles je moderní a efektivní stroj pro formování postavy, zvyšování pohyblivosti kloubů, relaxaci a..

  12690 Kč
 • inSPORTline Rexabelt
  inSPORTline Rexabelt

  Vibromasážní pás inSPORTline Rexabelt je masážní přístroj pro aktivní relaxaci těla, který efektivně pomáhá při odbourávání..

  7490 Kč
 • inSPORTline Lilly stříbrná
  inSPORTline Lilly stříbrná

  Vibrační posilovací stroj inSPORTline Lilly je skvělým pomocníkem pro formování postavy. Funguje na principu vibrací, které způsobují..

  8090 KčObjevte: Vibromasážní stroje V sekci sport | fitness je možné objevit insportline alex!
© 2021 Kontakt