InSPORTline AirBike Basic

inSPORTline AirBike Basic

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Fitness
Dodavatel:inSPORTline
Cena:5590 Kč
inSPORTline AirBike Basic 5 (100%) 26 hodnocení

V jednoduchosti je síla a vzduchový rotoped AirBike Basic je toho zaručeným důkazem! Tento šikovný domácí trenažer má místo zátěžového kola ventilátor, který navyšuje odpor v závislosti na tom, jak rychle šlapete. Úroveň zátěže si můžete dále upravit regulačním knoflíkem. Pedály i pohyblivá madla jsou propojeny s ventilátorem, takže trénujete ruce a nohy zároveň. Na jednoduchém ovládacím panelu pak můžete sledovat základní parametry svého tréninku – čas, spálené kalorie, aktuální překonanou vzdálenost a celkovou vzdálenost. Pokud si chcete i doma dopřát intenzivní kardio bez jakéhokoliv zdržování, tento trenažer je pro vás jako dělaný! Vzduchový odpor Velký ventilátor o průměru 50 cm vytváří vzduchový odpor, takže čím rychleji a intenzivněji se opíráte do pedálů, tím větší je celková zátěž. Výhodou tohoto systému je plynulý a přirozený pohyb – zátěž reaguje na to, jestli přidáváte nebo polevujete. Dodatečná regulace zátěže Díky jednoduchému regulačnímu knoflíku můžete dodatečně manipulovat se zátěží. Tento řemenový brzdný systém skvěle doplňuje vzduchový odpor při šlapání a dodává tréninku variabilitu. Pohodlný posed Prostorné sedátko pokryté pohodlným materiálem lze upravit do 7 různých výšek a nastavit si tak ideální posed pro trénink. Rotoped je díky tomu vhodný pro uživatele ve výškovém rozmezí 150-190 cm.   Pedály Pedály se samy vyrovnávají do vodorovné polohy a mají také speciální protiskluzový povrch, díky kterému se do nich budete moct vždy pevně opřít. Navíc disponují nastavitelnými popruhy pro bezpečné zajištění.   Klíčové vlastnosti: jednoduchý domácí AirBike pro intenzivní trénink vzduchový brzdný systém s možností plynulé úpravy pomocí regulačního kolečka pohyblivá madla s pěnovými úchyty nastavitelné sedlo protiskluzové pedály se samo vyrovnávací funkcí jednoduchý ovládací panel transportní kolečka displej zobrazuje: čas, spálené kalorie, překonanou vzdálenost, celkovou vzdálenost (odometr) Technický popis: hmotnost zátěžového kola *** ovládání zátěže zátěž stoupá s rychlostí šlapání počet stupňů zátěže neomezeno brzdný systém vzduchový (+ řemenový při manuální regulaci zátěže) volnoběh ne celkový počet programů 1 HRC program ne WATT program ne orientační test tělesné kondice (Recovery) ne změření množství tělesného tuku (Body Fat) ne manuální program ano snímače tepové frekvence ne držák na lahev ne stojan na tablet ne transportní kolečka ano systém vyrovnání nerovností ne přijímač hrudního pásu ne hrudní pás součástí balení ne audio vstup ne sklápěcí konstrukce ne celkové rozměry stroje 115 x 70 x 121 cm rozměry ve sklopeném stavu X rozměry balení 102 x 22 x 60 cm maximální nosnost 110 kg maximální výška cvičence 190 cm hmotnost 21,8 kg zdroj napájení 2x AA baterie kategorie HC (dle EN957) použití domácí


 • inSPORTline AirBike Pro
  inSPORTline AirBike Pro

  Vzduchový rotoped inSPORTline AirBike Pro reprezentuje nový typ moderních kardio strojů, na kterých si uživatel diktuje tempo každým..

  24390 Kč
 • inSPORTline AirBike Beast
  inSPORTline AirBike Beast

  Vzduchový rotoped inSPORTline AirBike Beast nabízí unikátní systém odporu pro intenzivní kondiční trénink. Místo klasického..

  36690 Kč
 • Nutrend Fruit Energy Bar meruňka
  Nutrend Fruit Energy Bar meruňka

  Nutrend Fruit Energy Bar je ovocná sportovní tyčinka s mimořádnou chutí, která je ideální pro doplnění energie nejen v průběhu sportovní..

  17 Kč
 • Nutrend Fruit Energy Bar malina
  Nutrend Fruit Energy Bar malina

  Nutrend Fruit Energy Bar je ovocná sportovní tyčinka s mimořádnou chutí, která je ideální pro doplnění energie nejen v průběhu sportovní..

  17 KčObjevte: Air Bikes V sekci sport | fitness je možné objevit insportline airbike basic!
© 2021 Kontakt