WORKER WaveTrip Bag

WORKER WaveTrip Bag

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Vodní sporty
Dodavatel:WORKER
Cena:539 Kč
WORKER WaveTrip Bag 4,75 (95%) 23 hodnocení

Batoh na paddleboard Worker WaveTrip Bag je praktickým pomocníkem pro každého majitele nafukovacího paddleboardu. Kromě vyfouknutého boardu do něj umístíte i pumpu, ploutve, leash a rozložené pádlo. Zkrátka vše, co na takový pádlovací výlet potřebujete. Pak už stačí jen hodit batoh na záda a vyrazit. Batoh je vyroben z pevného a odolného nylonu. Díky nastavitelným ramenním popruhům se velmi pohodlně nosí a hrudní popruh s bederním pásem zase zajišťují lepší rozložení váhy. V přední části najdete menší kapsu na zip, na boku je pak praktická kapsa s poutkem na pádlo. Pomocí dvou kompresních popruhů pak zmenšíte objem batohu na minimum.Technický popis: vhodný pro nafukovací paddleboardy a jejich příslušenství pevný a odolný materiál přední kapsa na zip boční kapsa na pádlo s uchycením na suchý zip měkké, polstrované ramenní popruhy hrudní a bederní popruh dva kompresní popruhy materiál: nylon 1000D objem: 120 l rozměry: 90 x 44 x 28 cm hmotnost: 3,2 kg


 • WORKER WaveTrip Pump
  WORKER WaveTrip Pump

  Ruční pumpa na padleboard Worker WaveTrip Pump je určena výhradně k nafukování paddleboardů. Aktuální tlak vám přesně a přehledně..

  560 Kč
 • Aquatone Compact SUP Backpack 78l
  Aquatone Compact SUP Backpack 78l

  Batoh na paddleboard Aquatone Compact SUP Backpack 78l je praktickým pomocníkem pro každého majitele nafukovacího paddleboardu. Umístíte do..

  749 Kč
 • Jobe 12V SUP Pump
  Jobe 12V SUP Pump

  Elektrická pumpa na paddleboardy Jobe 12V SUP Pump je důležitým příslušenstvím pro všechny majitele paddleboardů či nafukovacích kajaků...

  3990 Kč
 • Aquatone Kayak Seat
  Aquatone Kayak Seat

  Sedačka na paddleboard Aquatone Kayak Seat je šikovná vychytávka pro váš paddleboard! Díky ní si můžete na paddleboardu pohodlně sednout..

  759 Kč
 • Jobe Triple Action
  Jobe Triple Action

  Pumpa na paddleboard Jobe Triple Action je určena výhradně pro nafukovací paddleboardy. Disponuje dvěma válci a třemi módy. Prvním je mód..

  2390 Kč
 • Yate Yate Maxim
  Yate Yate Maxim

  Sedačka Yate Maxim je šikovná vychytávka pro váš paddleboard! Díky ní si můžete na paddleboardu pohodlně sednout a pomalu se plavit a..

  2190 Kč
 • Aqua Marina Jombo
  Aqua Marina Jombo

  Tlakoměr Aqua Marina Jombo lze použít u vysokotlakých pump Aqua Marina Jombo 23,5". Připojuje se jednoduše přímo u rukojeti pumpy. Disponuje..

  249 KčObjevte: Vodácké doplňky V sekci sport | vodní sporty | vodácké příslušenství je možné objevit worker wavetrip bag!
© 2021 Kontakt