Silva Explore 4RC

Silva Explore 4RC

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Outdoorové vybavení
Dodavatel:Silva
Cena:1999 Kč
Silva Explore 4RC 3,75 (75%) 28 hodnocení

Čelovka Silva Explore 4RC je kompaktní praktická svítilna vhodná pro každodenní venkovní aktivity ve vodě i na souši! Spolehlivý USB nabíjecí světlomet disponuje snadným intuitivním ovládáním a velmi lehkou konstrukcí. Použitá speciální technologie Intelligent Light® kombinuje široký světelný kužel a daleký dosvit. Baterie vydrží až 20 hodin, přičemž si můžete vybrat mezi třemi světelnými režimy s dosvitem do 85 metrů. Jistě oceníte vestavěný indikátor, který vás upozorní na docházející energii a robustní on/off tlačítko zajišťující skvělou manipulaci i v rukavicích. Navíc díky nastavitelné široké čelence a nízké hmotnosti skvěle padne každému z vás!    Světelný režim Maximální světelný tok Výdrž baterie při mínusové teplotě (-5 °C) Výdrž baterie při pokojové teplotě (+20 °C) Dosvit  Min Mode 10 lumenů 15 h  20 h 8 m Med Mode  200 lumenů 2 h 30 min 3 h 30 min 60 m Max Mode  400 lumenů 2 h 2 h 30 min 85 m  Technický popis:  univerzální výkonná svítilna pro všechny sportovní aktivity snadno nastavitelný popruh kolem hlavy  univerzální úprava délky  3 režimy svícení  červené světlo zlepšuje viditelnost v mlze  SOS blikací režim  dosvit až do vzdálenosti 85 m  vodotěsná (stupeň krytí IPX7 - odolnost proti ponoření) indikátor stavu baterie  robustní tlačítko on/off ovladatelné v rukavicích  vhodná pro všechny venkovní aktivity na souši i ve vodě max. doba svícení: 20 h doba nabíjení: 2 hod 30 min  hmotnost: 73 g Balení obsahuje:  USB kabel  praktické pouzdro  držák na helmu 


 • Silva Cross Trail 6X
  Silva Cross Trail 6X

  Čelovka Silva Cross Trail 6X je univerzální výkonná svítilna nadmíru vhodná pro všechny sportovní aktivity! Spolehlivý světlomet..

  3299 Kč
 • Silva Explore 4
  Silva Explore 4

  Čelovka Silva Explore 4 je kompaktní praktická svítilna vhodná pro každodenní venkovní aktivity ve vodě i na souši! Spolehlivý světlomet..

  1399 Kč
 • Silva Trail Runner Free
  Silva Trail Runner Free

  Čelovka Silva Trail Runner Free je kompaktní výkonná svítilna speciálně upravená pro všechny běžce a běžkyně! Spolehlivý světlomet..

  2099 Kč
 • Silva Trail Runner Free Ultra
  Silva Trail Runner Free Ultra

  Čelovka Silva Trail Runner Free Ultra je kompaktní výkonná svítilna speciálně upravená pro všechny běžce a běžkyně! Spolehlivý..

  3399 Kč
 • Knog Plus Free Back Black
  Knog Plus Free Back Black

  Zadní běžecké světlo Knog Plus Free Back je praktickou pomůckou pro každého běžce, cyklistu nebo chodce. Díky integrované sponě jej..

  459 Kč


 • Silva Scout 3XTH
  Silva Scout 3XTH

  Silva Scout 3XTH je super čelovka do přírody, se kterou můžete..

  1349 Kč
 • Silva Cross Trail 7R
  Silva Cross Trail 7R

  Silva Cross Trail 7R je špičková běžecká čelovka, která vám..

  2999 Kč
 • Silva Scout 3
  Silva Scout 3

  Silva Scout 3 je lehká a všestranná svítilna perfektně stavěná..

  749 Kč

Objevte: Svítilny V sekci sport | outdoorové vybavení je možné objevit silva explore 4rc!
© 2021 Kontakt