Kellys Zoomer USB

Kellys Zoomer USB

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Cyklistika
Dodavatel:Kellys
Cena:1029 Kč
Kellys Zoomer USB 5 (100%) 29 hodnocení

Přední světlo Kellys Zoomer USB je výkonné osvětlení, které se jednoduše ovládá a je vhodné pro každodenní použití do města i mimo město. Je vybaveno výkonnou diodou LED se světelným výkonem 270 lm a nabízí 2 režimy svícení (100% výkon, 50% výkon). Pomocí silikonového držáku jej přichytíte ke všem běžným tvarům a velikostem řídítek. Řemínek má těsný kontakt s řídítky a drží světlo ve stabilní poloze i během prudkých nárazů nebo dlouhodobých vibrací. Samozřejmostí je odolnost vůči vodě a také jednoduchá montáž bez použití nářadí. Díky nastavitelné optice v rozsahu 1°-140° si můžete rozšířit či zúžit světelný kužel podle potřeby. Li-ion baterii o kapacitě 1000 mAh nabijete přiloženým USB kabelem. Na jedno nabití vydrží nepřetržitě svítit až 6,5 hodiny. Baterii lze nabíjet až 500krát bez viditelné ztráty výkonu. V balení jsou přiložené i barevné kroužky, které můžete měnit podle aktuální nálady.Technický popis: jednoduchá montáž bez použití nářadí přizpůsobení šířky světelného kuželu neoslňuje ostatní účastníky silničního provozu micro USB nabíjení ochrana před nechtěným zapnutím v batohu indikátor nabití baterie voděodolné vhodné pro všechny běžné typy a velikosti řídítek 7 barevných kroužků součástí balení zdroj světla: 1x LED svítivost: 270 lumenů režimy: 100%, 50% typ baterie: Li-ion 3,7V, 1300 mAh indikátor baterie: off (100-25%), červená (24-5%), blikající červená (5-0%) voděodolnost: IPX 4


 • Kellys Set Perseus USB
  Kellys Set Perseus USB

  Set osvětlení Kellys Perseus USB je určen především pro náročnější cyklisty, kteří hledají spolehlivý nástroj, který je provede..

  1299 Kč
 • Kellys NOBLE
  Kellys NOBLE

  Set osvětlení Kellys NOBLE obsahuje přední a zadní bezpečnostní světla pro maximální bezpečnost ve špatných světelných podmínkách...

  349 Kč
 • Kellys STRIKE
  Kellys STRIKE

  Set osvětlení Kellys STRIKE obsahuje přední a zadní bezpečnostní světla pro maximální bezpečnost ve špatných světelných podmínkách...

  429 Kč
 • Kellys Revolt 019
  Kellys Revolt 019

  Přední světlo Kellys Revolt 019 je výkonné osvětlení, které je jednoduché na obsluhu a je vhodné pro každodenní použití do města i..

  249 Kč
 • Kellys Revolt USB
  Kellys Revolt USB

  Přední světlo Kellys Revolt USB je výkonné osvětlení, které je jednoduché na obsluhu a je vhodné pro každodenní použití do města i mimo..

  659 Kč
 • Kellys Proximo USB
  Kellys Proximo USB

  Kellys Proximo USB: malé a univerzální, výkonné a dobíjecí. Stisknutím dostupného tlačítka spustíte výkonnou LED, která podsvěcuje..

  379 Kč
 • Nexelo 3LED USB
  Nexelo 3LED USB

  Přední světlo Nexelo 3LED USB je lehké a kompaktní dobíjecí osvětlení, které díky 3 LED diodám jasně svítí. Dobíjet jej lze snadno a..

  269 KčObjevte: Světla na kolo V sekci sport | cyklistika je možné objevit kellys zoomer usb!
© 2022 Kontakt