Kellys Multi Degreaser Spray 750 Ml

Kellys Multi Degreaser Spray 750 ml

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Cyklistika
Dodavatel:Kellys
Cena:209 Kč
Kellys Multi Degreaser Spray 750 ml 4,75 (95%) 27 hodnocení

Odmašťovač Kellys 750 ml rychle jednoduchým nastříkáním odstraňuje mastnotu, brzdovou kapalinu a nečistoty. Je vhodný k odmaštění ložisek, brzdového obložení, řetězu před následným použitím řetězového oleje a jiných kovových součástek. Praktické balení s rozprašovačem nabízí snadné a přesné dávkování prostředku i do hůře přístupných míst. Umytí a odmaštění jízdního kola je vhodné provádět před každou další údržbou. Odmašťovač Kellys 750 ml je šetrný k laku, snadno se omývá, nezanechává fleky, a je tak skvělým doplňkem pro pravidelnou údržbu všech jízdních kol.Technický popis: čistič a odmašťovač odstraňuje mastnotu, brzdovou kapalinu, nečistoty vhodné pro řetězy, ložiska, brzdové obložení apod. balení s rozprašovačem snadná aplikace objem: 750 ml


 • Kellys Bike Cleaner BIO 500 ml
  Kellys Bike Cleaner BIO 500 ml

  Čistící prostředek na kola Kellys 500 ml je vysoce účinný mycí prostředek na čištění a údržbu kol. Snadno, rychle a pohodlně..

  189 Kč
 • Kellys Multifunkční bio olej 200 ml
  Kellys Multifunkční bio olej 200 ml

  Multifunkční bio olej ve spreji Kellys 200 ml je kapalina vhodná pro všeobecné mazání široké škály součástí kol a k uvolňování..

  169 Kč
 • Kellys Řetězový olej 50 ml
  Kellys Řetězový olej 50 ml

  Řetězový olej s aplikátorem Kellys 50 ml je bílé mazivo na řetězy. Velmi dobře vniká do prostorů řetězu, kde vytěsňuje vlhkost,..

  139 Kč
 • Kellys Silikonový olej 200 ml
  Kellys Silikonový olej 200 ml

  Silikonový olej ve spreji Kellys 200 ml je přípravek pro mazání a konzervaci při opravách a údržbě jízdního kola. Vhodný je zejména k..

  149 Kč
 • Nanoprotech Bicycle
  Nanoprotech Bicycle

  Sprej Nanoprotech Bicycle je unikátní roztok ve spreji vyvinutý pro jízdní kola. Vytváří tenkou neproniknutelnou a vodoodpudivou vrstvu,..

  319 Kč
 • inSPORTline Silikonový olej
  inSPORTline Silikonový olej

  Silikonový olej inSPORTline je speciální doplněk vhodný k pravidelné údržbě běžeckých pásů. Díky vysokému obsahu čistého..

  279 Kč
 • Kellys Atacama černá
  Kellys Atacama černá

  Cyklo láhev Kellys Atacama je sportovní láhev z nezávadného plastu vhodná zejména pro cyklistiku. Láhev zaujme svým originálním designem i..

  109 KčObjevte: Oleje, vazelíny, čističe V sekci sport | cyklistika je možné objevit kellys multi degreaser spray 750 ml!
© 2022 Kontakt