Kellys Knight

Kellys Knight

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Cyklistika
Dodavatel:Kellys
Cena:699 Kč
Kellys Knight 5 (100%) 24 hodnocení

Sada blatníků Kellys Knight obsahuje přední a zadní blatník pro MTB kola. Přední blatník disponuje Turner systémem, tedy dvoupolohovým rychloupínacím systémem. Zadní blatník se  uchycuje pomocí polohovatelného držáku s nastavitelným úhlem. Rovněž SQR System (Smart Quick Release) je rychloupínací systém vhodný pro všechny průměry sedlovek. Blatníky jsou vyrobeny z tvrzeného plastu, což usnadňuje jejich údržbu a prodlužuje jejich životnost. Sada blatníků Kellys Knight má moderní design, který MTB kolu přidá na atraktivitě. Nejen díky tomu je tato sada vyhledávaným a nezbytným cyklo doplňkem pro jízdu v náročném terénu či obtížných povětrnostních podmínkách.Technický popis: sada blatníků na MTB kola polohovatelné držáky rychloupínací systém snadná údržba a dlouhá životnost vhodné pro všechny průměry sedlovek


 • Kellys Shield F černo-červeno-bílá - 26 - 27,5
  Kellys Shield F černo-červeno-bílá - 26 - 27,5

  Přední blatník na kolo Kellys Shield F je nezbytným doplňkem ke kolu. Díky modernímu vzhledu dodá kolu na jeho atraktivitě. Jeho montáž je..

  219 Kč
 • Galaxy 20-24 přední
  Galaxy 20-24 přední

  Blatník Galaxy 20-24" přední je blatník s univerzálním uchycením pro dětská a juniorská horská MTB kola s velikosti kol 20-24". Blatník..

  59 Kč
 • Nexelo Flinger 12 BMX
  Nexelo Flinger 12 BMX

  Sada blatníků Nexelo Flinger 12" BMX je sada dvou plastových blatníků určených pro montáž na všechny běžné typy 12" kol. Blatníky jsou..

  149 Kč
 • Kellys Thunder
  Kellys Thunder

  Sada blatníků KELLYS THUNDER s designem KELLYS je sada dvou blatníků určených pro všechny běžné typy rámů jízdních kol. Blatníky jsou..

  529 Kč
 • Kellys Doubly Pro 50
  Kellys Doubly Pro 50

  Cyklo pumpa Kellys Doubly Pro 50 je ergonomická teleskopická hliníková mini pumpa. Disponuje univerzální hlavicí pro všechny typy ventilů...

  499 KčObjevte: Blatníky V sekci sport | cyklistika | komponenty pro jízdní kola je možné objevit kellys knight!
© 2021 Kontakt