Kellys Čistící Sada

Kellys Čistící sada

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Cyklistika
Dodavatel:Kellys
Cena:1090 Kč
Kellys Čistící sada 4,25 (85%) 27 hodnocení

S čistící sadou Kellys budete mít vždy po ruce to správné příslušenství na to, abyste své kolo udrželi v perfektní kondici! V praktickém kbelíku totiž najdete hned 3 kartáče na čistění, houbu, hadřík a k tomu také 3 prvotřídní přípravky na čistění a leštění kola. S řetězovým olejem a čistícími prostředky pro odstranění nečistot a rzi bude vaše kolo i po náročné jízdě vypadat jako nové!Technický popis: praktická sada pro kompletní očistu vašeho kola obsahuje tři různé přípravky pro údržbu a čištění vašeho kola po celou sezónu 3 různé kartáče houbička a hadřík na omývání vše v praktickém kbelíku   Sada obsahuje: kbelík 3 kartáče houba hadřík řetězový olej s aplikátorem Kellys 50 ml čistící prostředek na kola Kellys 500 ml čistící prostředek Kellys Bike Polish Spray 200 ml


 • Kellys Bike Cleaner BIO 1000 ml náhradní náplň
  Kellys Bike Cleaner BIO 1000 ml náhradní náplň

  Čistící prostředek na kola Kellys 1000 ml je vysoce účinný mycí prostředek na čištění a údržbu kol. Snadno, rychle a pohodlně..

  219 Kč
 • Mint 365 Lube 75 ml
  Mint 365 Lube 75 ml

  Složení maziva obsahuje viskozní složky s antikorozními přísadami, které vytvářející na povrchu řetězu dostatečnou vrstvu, která..

  219 Kč
 • Mint Dry Lube 75 ml
  Mint Dry Lube 75 ml

  Složení maziva Mint Dry Lube 75 ml vytváří na povrchu řetězu dostatečnou ochrannou vrstvu, která díky adhezním vlastnostem minimálně..

  145 Kč
 • Kellys Bike Polish Spray 200 ml
  Kellys Bike Polish Spray 200 ml

  Kellys Bike Polish je čistič a odmašťovač v jednom. Rychle, jednoduše a obyčejným nastříkáním odstraňuje mastnostu, oleje, nečistoty a..

  159 Kč
 • Kellys Multi Degreaser Spray 750 ml
  Kellys Multi Degreaser Spray 750 ml

  Odmašťovač Kellys 750 ml rychle jednoduchým nastříkáním odstraňuje mastnotu, brzdovou kapalinu a nečistoty. Je vhodný k odmaštění..

  209 KčObjevte: Oleje, vazelíny, čističe V sekci sport | cyklistika je možné objevit kellys Čistící sada!
© 2022 Kontakt