Hapro Jade 24 C Lc

Hapro Jade 24 C Lc

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Malé spotřebiče
Dodavatel:Hapro
Cena:76390 Kč
Hapro Jade 24 C Lc 4,75 (95%) 29 hodnocení

Hledáte způsob, jak se pohodlně opálit od hlavy k patě? Hapro Jade 24C Lc se hlásí do služby! Jeho elegantní kontury a jemné barvy lehce zapadnou do každého interiéru a vy se tak můžete suverénně opalovat třeba v ložnici či obýváku. Největší výhodou tohoto modelu je opravdu široká opalovací plocha s výrazným zakřivením a integrovaným opalováním obličeje. Opalovací žárovky jsou rovnoměrně umístěny na víku i spodní části, takže se při opalování ani nemusíte otáčet. Šest z nich je speciálně zaměřeno na oblast obličeje. Zakřivení zajišťuje ideální vzdálenost žárovek od těla a vy tak dosáhnete skvělého rovnoměrného opálení jen s minimální námahou! Zacházení se soláriem zvládne opravdu každý. Díky integrovanému pružinovému mechanismu se víko odklopí skoro samo. Délku opalování si zvolíte na analogovém displeji tak, abyste dosáhli ideálního odstínu pleti. Integrovaný systém reflektorů Strip-Reflector-System optimalizuje výkon 24 opalovacích trubic a zvyšuje tak efektivitu opalování, aniž by stroj musel generovat přebytečné teplo. K opalování budete také samozřejmě potřebovat ochranné brýle – ty najdete v balení také, a to hned dvakrát! Nastavte tvář sluníčku Model Jade 24 C Lc má navíc 6 růžových opalovacích trubic zaměřených na obličej. Díky nim si můžete dopřát krásného opálení a užít si dokonale snědou pleť. Určitě vám ji budou všichni závidět! Udělejte si pohodlí Díky skvěle navrženému designu kombinuje Hapro Jade 24 C Lc maximální pohodlí s dokonalým opálením. Zakřivení solária totiž zajišťuje optimální vzdálenost mezi vaším tělem a opalovacími žárovkami. Zároveň máte však spoustu prostoru, takže se během opalování nebudete cítit stísněně. Žádné zbytečné zdržování  Nastavení u tohoto modelu už nemůže být jednodušší! Stačí si na analogovém ovládacím panelu nastavit délku opalování a je to! Panel je dobře přístupný i uvnitř solária. Šetřete energii Integrovaný systém reflektorů (Strip-Reflector-System) optimalizuje výkon všech 24 trubic tak, že efektivně odráží světlo zpět. Díky tomu dosáhnete dokonalých výsledku, aniž by stroj generoval nadbytečné teplo. Klíčové vlastnosti: oboustranné domácí solárium s širokou opalovací plochou luxusní design s ladnými křivkami integrovaný systém reflektorů Strip-Reflector-System pro co nejefektivnější opalování šest růžových trubic na opalování obličeje opalování od hlavy k patě, včetně boků analogový ovládací panel vysoce kvalitní opalovací žárovky 2 páry ochranných brýlí součástí balení certifikace: EN 60335-1, EN 60335-2-27, EN 62233 nevhodné pro osoby mladší 18 let Technický popis: trubice (žárovky) 18 x 100W + 6 x 100W Lc reflektor sada leštěných pruhů (Strip-Reflector-System) výbojka pro opalování obličeje ano výkon 2,83 kW analogový časovač ano digitální časovač ne ochranné brýle 2 páry aroma ne audio/MP3 ne hmotnost 121 kg zdroj napájení síťový adaptér, 220/230V


 • Hapro Jade 24 C
  Hapro Jade 24 C

  Hledáte nenáročné luxusní solárko na domácí použití? Hapro Jade 24C je tou nejlepší volbou! Jeho elegantní kontury a jemné barvy lehce..

  74690 Kč
 • Hapro Jade 12 T Lc
  Hapro Jade 12 T Lc

  Solárium Hapro Jade 12 T Lc je luxusní jednostranné solárium, které se stane stylovým doplňkem každého interiéru. Díky jeho vychytané..

  49390 Kč
 • Hapro Jade 12 T
  Hapro Jade 12 T

  Solárium Hapro Jade 12 T je luxusní domácí solárium, které se stane stylovým doplňkem každého interiéru. Díky jeho vychytané..

  48390 Kč


 • Hapro Deco Shield JADE
  Hapro Deco Shield JADE

  Dekorativní kryt Hapro Deco Shield k soláriu JADE pomůže vašemu..

  2990 Kč
 • Hapro Jade 24 C Lc
  Hapro Jade 24 C Lc

  Hledáte způsob, jak se pohodlně opálit od hlavy k patě? Hapro..

  76390 Kč

Objevte: Solária V sekci bílé zboží | malé spotřebiče | péče o tělo je možné objevit hapro jade 24 c!
© 2021 Kontakt