Capital Sports Strike Bike

Capital Sports Strike Bike

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Fitness
Dodavatel:Capital Sports
Cena:18990 Kč
Capital Sports Strike Bike 4,75 (95%) 25 hodnocení

Domácí trenažér Capital Sports Strike Bike je domácí kardio trenažér, se kterým se perfektně dostanete do formy! Při pravidelném používání Strike Bike zvýšíte svou svalovou hmotu, zlepšíte vytrvalost a spálíte mnoho kalorií. Spojením pedálů s rukojeťmi se dosahuje přirozeného synchronního pohybu a celé tělo se uvádí do pohybu. Kvalitní robustní konstrukce zvládne zatížení až 150 kg. Ventilační odpor se svým individuálním proudem vzduchu zajišťuje intenzivní trénink na míru - čím rychleji šlapete do pedálů, tím větší je odpor. Sedadlo je nastavitelné vertikálně i horizontálně, což umožňuje dokonalé přizpůsobení vaší výšce. Profesionální trénink samozřejmě zahrnuje zaznamenávání pokroků v tréninku. Pomáhá při tom malý počítač, který monitoruje údaje o výkonnosti: dobu tréninku, rychlost, vzdálenost, otáčky za minutu, watty a spálené kalorie. Volitelně lze připojit pomocí Bluetooth hrudní pás pro monitorování srdečního tepu, pak lze naměřené údaje sledovat na displeji. Pevný držák na smartphone či tablet se postará o bezpečné umístění vašeho chytrého zařízení, se kterým můžete trénink posunout na vyšší level. Trenažér Strike Bike snadno přesunete pomocí transportních koleček  Klíčové vlastnosti: revoluční kardio trenažér pro všechny sportovce vzduchový brzdný systém sedlo polohovatelné vertikálně i horizontálně pohyblivá madla s pěnovými gripy přijímač signálu pro Bluetooth hrudní pás (pás není součástí balení) možnost propojení s doplňkovou aplikací: Fit Hi Way (alternativní link pro Android) vyzkoušejte kompatibilitu aplikace s vaším mobilním zařízením předem pro správnou funkci aplikací mějte povolené a zapnuté WiFi, Bluetooth a GPS (určování polohy) inSPORTline není vývojářem zmíněných aplikací a nepřejímá zodpovědnost za případné chyby či nekompatibilitu aplikací (v případě problémů jsme však ochotni pomoct) držák na mobil držák na lahev transportní kolečka displej zobrazuje: čas, rychlost, vzdálenost, výkon ve wattech, tepovou frekvenci Technický popis: hmotnost zátěžového kola 20 kg ovládání zátěže zátěž stoupá s rychlostí šlapání počet stupňů zátěže neomezeno brzdný systém vzduchový volnoběh ne celkový počet programů 6 HRC program ne WATT program ano orientační test tělesné kondice (Recovery) ne změření množství tělesného tuku (Body Fat) ne manuální program ano snímače tepové frekvence ne držák na lahev ano stojan na mobil ano transportní kolečka ano systém vyrovnání nerovností ano přijímač hrudního pásu ano hrudní pás součástí balení ne audio vstup ne sklápěcí konstrukce ne celkové rozměry stroje d120 x š45 x v128 cm maximální nosnost 150 kg maximální výška cvičence 190 cm hmotnost 45 kg zdroj napájení 4 x AA baterie použití domácí


 • inSPORTline AirBike Basic
  inSPORTline AirBike Basic

  V jednoduchosti je síla a vzduchový rotoped AirBike Basic je toho zaručeným důkazem! Tento šikovný domácí trenažer má místo..

  5590 Kč
 • inSPORTline AirBike Pro
  inSPORTline AirBike Pro

  Vzduchový rotoped inSPORTline AirBike Pro reprezentuje nový typ moderních kardio strojů, na kterých si uživatel diktuje tempo každým..

  24390 Kč
 • inSPORTline AirBike Lite
  inSPORTline AirBike Lite

  Vzduchový rotoped AirBike Lite je tu pro všechny fitness nadšence, kteří se doma nehodlají ulívat! Jeho největší výhodou je, že o zátěž..

  13390 Kč
 • inSPORTline AirBike Beast
  inSPORTline AirBike Beast

  Vzduchový rotoped inSPORTline AirBike Beast nabízí unikátní systém odporu pro intenzivní kondiční trénink. Místo klasického..

  36690 Kč
 • Nutrend Zerodrinx 18 tablet černý rybíz
  Nutrend Zerodrinx 18 tablet černý rybíz

  Lehce rozpustné tablety Nutrend Zerodrinx pro přípravu hypotonického nápoje, v osvěžujících příchutích a zcela bez umělých barviv i bez..

  159 Kč
 • Nutrend Zerodrinx 18 tablet citron
  Nutrend Zerodrinx 18 tablet citron

  Lehce rozpustné tablety Nutrend Zerodrinx pro přípravu hypotonického nápoje, v osvěžujících příchutích a zcela bez umělých barviv i bez..

  159 Kč
 • Nutrend Zerodrinx 18 tablet pomeranč
  Nutrend Zerodrinx 18 tablet pomeranč

  Lehce rozpustné tablety Nutrend Zerodrinx pro přípravu hypotonického nápoje, v osvěžujících příchutích a zcela bez umělých barviv i bez..

  159 KčObjevte: Air Bikes V sekci sport | fitness je možné objevit capital sports strike bike!
© 2021 Kontakt