Bestway Air Step

Bestway Air Step

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Vodní sporty
Dodavatel:Bestway
Cena:149 Kč
Bestway Air Step 4 (80%) 21 hodnocení

Nožní pumpa Bestway Air Step je vhodná různé nafukovací vybavení (nejen) pro vodní sporty s nižším tlakem. Představuje skvělou alternativu pro namáhavější ruční pumpování. Pumpa disponuje dlouhou ohebnou hadicí a třemi vyměnitelnými univerzálními nástavci. Nožní pumpa Bestway Air Step díky druhému ventilu umožňuje i opačný chod - tedy rychlé vyfukování. Manipulace s pumpou je velmi snadná a zvládne ji každý.Technický popis: snadná změna funkce z nafukování na vyfukování ohebná hadice 3 ventilové adaptéry pro téměř každý nafukovací ventil vhodná pro nafukovací plážové vybavení, matrace, gymnastické míče, balanční podložky apod. není určena na nafukování herních míčů nebo duší jízdních kol objem: 2 l rychlost nafukování: 0,8 l/cyklus


 • Aquatone Kayak Seat
  Aquatone Kayak Seat

  Sedačka na paddleboard Aquatone Kayak Seat je šikovná vychytávka pro váš paddleboard! Díky ní si můžete na paddleboardu pohodlně sednout..

  759 Kč
 • Yate Yate Maxim
  Yate Yate Maxim

  Sedačka Yate Maxim je šikovná vychytávka pro váš paddleboard! Díky ní si můžete na paddleboardu pohodlně sednout a pomalu se plavit a..

  2190 Kč
 • Jobe Double Action SUP
  Jobe Double Action SUP

  Pumpa na paddleboard Jobe Double Action SUP je určena výhradně na nafukovací paddleboardy. Disponuje dvěma módy. Prvním je mód double action..

  1690 Kč
 • Aqua Marina Speedy Boat Canopy
  Aqua Marina Speedy Boat Canopy

  Stříška Aqua Marina Speedy Boat Canopy pro člun přijde vhod především při horkých letních dnech, kdy slouží jako ochrana před přímým..

  2490 Kč
 • Oxford V20 Backpack 20l fluo žlutá
  Oxford V20 Backpack 20l fluo žlutá

  Vodotěsný batoh Oxford Aqua V20 Backpack je robustní vak vyrobený z nepromokavého a snadno udržovatelného polyuretanu. Je ideální pro..

  1690 Kč
 • Oxford V20 Backpack 20l černá
  Oxford V20 Backpack 20l černá

  Vodotěsný batoh Oxford Aqua V20 Backpack je robustní vak vyrobený z nepromokavého a snadno udržovatelného polyuretanu. Je ideální pro..

  1690 KčObjevte: Vodácké doplňky V sekci sport | vodní sporty | vodácké příslušenství je možné objevit bestway air step!
© 2021 Kontakt