Aquatone Aquatone Double Action

Aquatone Aquatone Double Action

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Vodní sporty
Dodavatel:Aquatone
Cena:675 Kč
Aquatone Aquatone Double Action 3,5 (70%) 21 hodnocení

Ruční dvojčinná pumpa Aquatone Double Action je určena výhradně na nafukovací paddleboardy. Disponuje dvěma módy. Prvním je mód double action pro počáteční nafukování, kdy do paddleboardu proudí vzduch během pumpování při pohybu nahoru i dolů. Druhým je mód single action (klasické pumpování), který slouží ke konečnému dofouknutí na maximální tlak (až 27 psi). Aktuální tlak vám přesně a přehledně zobrazí integrovaný tlakoměr. Ruční dvojčinná pumpa Aquatone Double Action disponuje ergonomickou T-rukojetí, která umožňuje snadné a pohodlné pumpování. Nášlapy zase zajišťují dokonalou stabilitu. Technický popis: pumpa na paddleboard se dvěma módy mód double action: počáteční nafukování paddleboardu mód single action: konečné dofouknutí paddleboardu na maximální tlak integrovaný tlakoměr ergonomická T-rukojeť nášlapy pro stabilitu dlouhá životnost kvalitní provedení maximální tlak: 1,8 bar (27 PSI) hmotnost: 1,25 kg


 • Aqua Marina Speedy Boat Canopy
  Aqua Marina Speedy Boat Canopy

  Stříška Aqua Marina Speedy Boat Canopy pro člun přijde vhod především při horkých letních dnech, kdy slouží jako ochrana před přímým..

  2490 Kč
 • HydraPak Shape-Shift 2 l Clear
  HydraPak Shape-Shift 2 l Clear

  Chytrý design a špičkový výkon charakterizují vodní vak HydraPak Shape-Shift. Vejde se do většiny batohů a v případě potřeby jej..

  929 Kč
 • Ferrino Aquastop 7l
  Ferrino Aquastop 7l

  Nepromokavý vak FERRINO Aquastop S je velmi praktický doplněk z lehkého, ale odolného a pevného materiálu. Chrání před vlhkostí,..

  590 KčObjevte: Vodácké doplňky V sekci sport | vodní sporty | vodácké příslušenství je možné objevit aquatone aquatone double action!
© 2021 Kontakt