Agama Floater Fialová

Agama Floater fialová

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Vodní sporty
Dodavatel:Agama
Cena:279 Kč
Agama Floater fialová 2,5 (50%) 31 hodnocení

Agama Floater je tu pro ty, kteří občas na vodě nechtěně utopí pádlo - takže vlastně úplně pro každého! Ať už jste na vodě poprvé nebo máte nějakou tu divokou jízdu za sebou, tento neoprenový plovák dokáže vždy zachránit situaci. Jednoduše ho navléknete na pádlo, posunete ho až k listu a můžete bez obav vyrazit na člun nebo na paddleboard. Jestliže vám pádlo spadne do vody, neoprén ho bezpečně udrží na hladině, dokud se k němu nedostanete. A díky zářivým barvám ho jen tak nepřehlédnete. Zkrátka ideální parťák pro všechny vodáky!Technický popis: praktická pomůcka, která zabrání potopení pádla dobře viditelné barvy vyrobený z odolného neoprenu jednoduše se navléká materiál: neopren tloušťka materiálu: 7 mm vnitřní průměr: cca 3 cm (materiál je lehce elastický) délka: 36 cm


 • WORKER WORKER e-Pump
  WORKER WORKER e-Pump

  Elektrická pumpa na paddleboardy Worker e-Pump je důležitým nástrojem pro všechny majitele paddleboardů a dalších nafukovacích..

  1990 Kč
 • Agama Floater tmavě růžová
  Agama Floater tmavě růžová

  Agama Floater je tu pro ty, kteří občas na vodě nechtěně utopí pádlo - takže vlastně úplně pro každého! Ať už jste na vodě poprvé..

  279 KčObjevte: Vodácké doplňky V sekci sport | vodní sporty | vodácké příslušenství je možné objevit agama floater fialová!
© 2021 Kontakt