Vibrační Plošina SKY SVP15 7D

Vibrační plošina SKY SVP15 7D

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Fitness
Cena:17199 Kč
Vibrační plošina SKY SVP15 7D 3,75 (75%) 20 hodnocení

SVP15 je 7D vibrační platforma. Na běžných plošinách dochází k vibračním pohybům v jedné rovině. V 7D platformě jsou díky třem motorům pohyby oscilační, vertikální a lineární. Tyto pohyby je možné kombinovat do 7-mi variant výsledného pohybu. Takové řešení dává mnohem větší výsledky.Vibrační plošina SKY SVP15 je zařízení pro domácí použití, jehož úkolem je efektivně odbourávat přebytečné tuky, tvarovat postavu a hlavně podporovat relaxaci unaveného svalstva. Primární funkcí tohoto stroje je spalování přebytečné tukové tkáně a odstranění celulitidy. To je zajištěno vysoce účinnou metodou vibrací. Výzkum dokázal, že toto zařízení povzbuzuje krevní a lymfatický systém, zpevňuje svalstvo nohou, hýždí, břicha a působí proti zadržování vody ve tkáních. Jeho příznivé účinky jsou dlouhodobě prokázány řadou spokojených uživatelů. Tato platforma SVP15 SKY má pozitivní vliv na kardiovaskulární systém, účinně uvolňuje svaly a stimuluje jejich vývoj. Je to univerzální zařízení, které bez ohledu na věk a zdravotní stav uživatele umožňuje starat se o formu a Váš vzhled přímo doma. Přístroj má integrovaný počítač s LCD displejem. Díky indikací umožňuje s vysokou přesností odhadnout počet spálených kalorií. Uživatel si může vybrat mezi 10-ti cvičebními programy, stejně jako samostatně nastavit rychlost masáže i dobu. Plošina má také 3 úrovně intenzity - při stání uprostřed stroj simuluje chůzi, s mírnou mezerou mezi nohami stroj simuluje běhání a při širokém rozkročení simulujete sprint. A díky dálkovému ovládači, který je součástí balení, je nastavení cvičení rychlé a jednoduché. Parametry: Materiál: ABS, plast a ocelový rám Výkon: 440 W Napětí: 220-240 VAC Frekvence napětí: 50/60 Hz Amplituda vibrací: 11 mm Frekvence vibrací: 25 - 35 Hz Segment s akupresurními magnety 3 motory Funkce plošiny: 10 cvičebních programů 3 stupně intenzity 60 úrovní rychlosti vibrací Ruční režim regulace rychlosti a pracovní doby Rozměr po složení: délka: 80 cm šířka: 48 cm výška: 18 cm Váha: 18 kg Maximální zatížení: 120 kg Součástí balení je ovladač na zápěstí, expandéry, masážní a tlumící podložka Upozornění: Pouze pro domácí využití Záruka: 24 měsíců


 • HMS SVP02 červená
  HMS SVP02 červená

  Vibrační plošina SKY SVP02 je zařízení pro domácí použití, jehož úkolem je efektivně odbourávat přebytečné tuky, tvarovat postavu a..

  3999 Kč
 • Fitness válec HMS FS119 30 cm, modrý
  Fitness válec HMS FS119 30 cm, modrý

  Válec HMS FS119 je výborná masážní pomůcka, která dokáže zmírnit bolest svalů. Je to v podstatě gumový válec určený pro..

  259 Kč
 • Fitness válec HMS FS133 33 cm, červený
  Fitness válec HMS FS133 33 cm, červený

  Válec HMS FS133 je výborná masážní pomůcka, která dokáže zmírnit bolest svalů. Je to v podstatě gumový válec určený pro..

  349 Kč
 • Fitness válec HMS FS205 45 cm, žlutý
  Fitness válec HMS FS205 45 cm, žlutý

  Válec HMS FS205 je výborná masážní pomůcka, která dokáže zmírnit bolest svalů. Je to v podstatě gumový válec určený pro..

  529 Kč
 • Závěsný posilovací systém inSPORTline MultiTrainer XS
  Závěsný posilovací systém inSPORTline MultiTrainer XS

  inSPORTline MultiTrainer XS je multifunkční posilovač fungující na principu posilování vlastní hmotností, nabízející nepřeberné..

  619 Kč
 • Rukavice fitnes SEDCO kůže - S
  Rukavice fitnes SEDCO kůže - S

  Rukavice Fitness SEDCO kůže Klasické rukavice na cyklistiku nebo do posilovny.Zabraňují odření a zlepšují stisk.Technický popis:- materiál..

  168 KčObjevte: Vibromasážní stroje V sekci sport | fitness je možné objevit vibrační plošina sky svp15 7d!
© 2021 Kontakt