Vibrační Plošina SKY SVP07

Vibrační plošina SKY SVP07

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Fitness
Cena:4129 Kč
Vibrační plošina SKY SVP07 5 (100%) 23 hodnocení

Vibrační plošina SKY SVP07 je zařízení pro domácí použití, jehož úkolem je efektivně odbourávat přebytečné tuky, tvarovat postavu a hlavně podporovat relaxaci unaveného svalstva. Primární funkcí tohoto stroje je spalování přebytečné tukové tkáně a odstranění celulitidy. To je zajištěno vysoce účinnou metodou vibrací. Výzkum dokázal, že toto zařízení povzbuzuje krevní a lymfatický systém, zpevňuje svalstvo nohou, hýždí, břicha a působí proti zadržování vody ve tkáních. Jeho příznivé účinky jsou dlouhodobě prokázány řadou spokojených uživatelů. Tato platforma SVP07 SKY má pozitivní vliv na kardiovaskulární systém, účinně uvolňuje svaly a stimuluje jejich vývoj. Je to univerzální zařízení, které bez ohledu na věk a zdravotní stav uživatele umožňuje starat se o formu a Váš vzhled přímo doma. Přístroj má integrovaný počítač s LCD displejem. Díky indikací umožňuje s vysokou přesností odhadnout počet spálených kalorií. Uživatel si může vybrat mezi 10-ti cvičebními programy, stejně jako samostatně nastavit rychlost masáže i dobu. Plošina má také 3 úrovně intenzity - při stání uprostřed stroj simuluje chůzi, s mírnou mezerou mezi nohami stroj simuluje běhání a při širokém rozkročení simulujete sprint. A díky dálkovému ovládači, který je součástí balení, je nastavení cvičení rychlé a jednoduché. Parametry: Materiál: ABS, plast a ocelový rám Výkon: 200 W Napětí: 220-240 VAC Frekvence napětí: 50/60 Hz Amplituda vibrací: 10 mm Frekvence vibrací: 5 - 12 Hz Segment s akupresurními magnety Funkce plošiny: 10 cvičební programy 3 stupně intenzity 99 úrovní rychlosti vibrací Ruční režim regulace rychlosti a pracovní doby Rozměr po složení: délka: 70 cm šířka: 38,5 cm výška: 13,5 cm Váha: 16 kg Maximální zatížení: 150 kg Součástí balení je ovladač a expandéry Upozornění: Pouze pro domácí využití Záruka: 24 měsíců


 • Vibrační plošina SKY SVP01 azurová
  Vibrační plošina SKY SVP01 azurová

  Vibrační plošina SKY SVP01 je zařízení pro domácí použití, jehož úkolem je efektivně odbourávat přebytečné tuky, tvarovat postavu a..

  3799 Kč
 • Vibromasážní stroj VibroGym inSPORTline Alex - servis u zákazníka
  Vibromasážní stroj VibroGym inSPORTline Alex - servis u zákazníka

  Designově krásně vyvedený a zároveň robustní vibrační posilovací stroj inSPORTline Alex je ideálním pomocníkem pro formování postavy,..

  29790 Kč
 • VibroGym inSPORTline Lotos Barva červená
  VibroGym inSPORTline Lotos Barva červená

  Vibrační posilovací stroj inSPORTline Lotos je ideálním pomocníkem pro domácí formování postavy. Funguje na principu intenzivních vibrací,..

  8690 Kč
 • Masážní lázeň na nohy inSPORTline Kurkisspa
  Masážní lázeň na nohy inSPORTline Kurkisspa

  Masážní lázeň na nohy inSPORTline Kurkisspa je skvělým relaxačním pomocníkem, kterého oceníte po náročném dni v práci, po sportovní..

  2690 Kč
 • Vibro Form RC-CFM-V20
  Vibro Form RC-CFM-V20

  VIBRO FORM vibrační plošina VIBRO FORM pomáhá k rychlému a efektivnímu formování postavy a redukci váhy.Vytvaruje celé tělo! Cvičení na..

  3499 Kč
 • HMS SVP03
  HMS SVP03

  Vibrační plošina SKY SVP03 je zařízení pro domácí použití, jehož úkolem je efektivně odbourávat přebytečné tuky, tvarovat postavu a..

  5599 Kč
 • Spartan Vibro Plate
  Spartan Vibro Plate

  Vibrační plošina zlepšuje rovnováhu těla a posiluje celé tělo. Tento unikátní přístroj má tyto technické vlastnosti: Hmotnost výrobku:..

  4990 KčObjevte: Vibromasážní stroje V sekci sport | fitness je možné objevit vibrační plošina sky svp07!
© 2021 Kontakt