Stepper InSPORTline Rote

Stepper inSPORTline Rote

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Fitness
Dodavatel:Insportline
Cena:10890 Kč
Stepper inSPORTline Rote 3,25 (65%) 20 hodnocení

Stepper inSPORTline Rote je praktický posilovací stroj pro ty, kteří doma chtějí pořádně potrénovat nožky a zároveň zapracovat na super pozadí! Díky hydraulickému brzdnému systému s 12 různými stupni zátěže a praktickým madlům se do toho můžete pořádně opřít a vytvarovat si svaly intenzivním tréninkem! Bonusem je pak spousta spálených kalorií a celkové zlepšení fyzičky. Nad jednoduchým displejem navíc najdete držák na tablet, takže nudit se u tréninku rozhodně nebudete. Na samotném displeji uvidíte základní údaje o tréninku, jako jsou čas, kalorie, počet kroků, počet kroků za minutu a tepová frekvence. Nastavení zátěže pak měníte ručně u každého pedálu zvlášť. Stroj má fixní výšku kroku 320 mm a unese až 130 kg, takže se na něm bez problémů procvičí i vyšší jedinci. Na madlech najdete čidla pro měření tepu, díky kterým můžete využít funkci Recovery a změřit si tak míru zotavení organismu po tréninku. Je to zkrátka užitečný pomocník pro intenzivní domácí cvičení!Technický popis: odolný domácí stepper s hydraulickým brzdným systémem 12 stupňů nastavení zátěže (na každém pedálu zvlášť) funkce Recovery - změření míry zotavení po ukončení cvičení čidla tepové frekvence v madlech držák na tablet systém přizpůsobení nerovnému povrchu transportní kolečka displej zobrazuje: čas, počet kroků, počet kroků za minutu, kalorie, tepovou frekvenci výška kroku: 32 cm výška nášlapu od země: 48 cm velikost pedálu: 31,5 x 15 cm rozměry: 94 x 54 x 137 cm rozměry balení: 84 x 38 x 102 cm hmotnost: 30 kg max. výška uživatele: 190 cm nosnost: 130 kg napájení: 2x AA baterie kategorie: HC (dle EN 957), vhodné pro domácí použití


 • Twist stepper inSPORTline Legro
  Twist stepper inSPORTline Legro

  Twist Stepper inSPORTline Legro si díky jeho jednoduchosti a tichosti okamžitě zamilujete. Jak již z názvu vyplývá, pohyb, který na stepperu..

  2290 Kč
 • Stepper inSPORTline Avalor ST - montáž zdarma, servis u zákazníka
  Stepper inSPORTline Avalor ST - montáž zdarma, servis u zákazníka

  Stepper inSPORTline Avalor ST je profesionální zařízení pro posílení stehenního a hýžďového svalstva simulující výstup do kopce nebo..

  42290 Kč
 • Liveup Mini
  Liveup Mini

  Mini Stepper LiveUp patří mezi základní domácí cvičební pomůcky pro posílení lýtek, vnitřních a vnějších částí stehen a..

  1290 Kč
 • Stepper SOLE SC200 - montáž zdarma, servis u zákazníka
  Stepper SOLE SC200 - montáž zdarma, servis u zákazníka

  Myšlenka obloukového pohybu zvyšuje ergonomii během cvičení. Gumové rukojeti a antikorozní hliníkové kolejnice, zvyšují odolnost a..

  35990 Kč
 • Stepper inSPORTline Active
  Stepper inSPORTline Active

  Stepper inSPORTline Active je skladný, stylový a zároveň účelný! Miny steppery patří obecně ke konstrukčně jednodušším trenažerům,..

  2990 Kč
 • Rehabilitační stepper SPIRIT FITNESS MEDS300 Medical - montáž zdarma, servis u zákazníka
  Rehabilitační stepper SPIRIT FITNESS MEDS300 Medical - montáž zdarma, servis u zákazníka

  Kvalitní ergonomie v nejvyšší kvalitativní provedení, speciálně navržená pro pooperační cvičení. zaměřené na vrchní a spodní..

  159000 Kč
 • HMS S 3085 TWIST
  HMS S 3085 TWIST

  Stepper HMS S 3085 je multifunkční cvičební pomůcka. Twist pohyb nášpapů Vám pomůže získat elegantní, štíhlé a pevné hýždě a to..

  2189 Kč
 • HMS S 3096 TWIST
  HMS S 3096 TWIST

  Stepper HMS S 3096 je multifunkční cvičební pomůcka. Twist pohyb nášpapů Vám pomůže získat elegantní, štíhlé a pevné hýždě a to..

  2419 Kč
 • Sedco FT 09
  Sedco FT 09

  Mechanický stepper pro děti FT09Mechanický STEPPER pro děti od 4 do 8 let - nosnost do 60kg. Atest EN71. Hmotnost 7kg. Vhodné pro první kroky..

  1430 Kč
 • Capital Sports Mini Bike stepper, Černá
  Capital Sports Mini Bike stepper, Černá

  Step up! S CAPITAL SPORTS Mini Mini Bike si zvýšíte svou kondici kdykoliv a kdekoliv. Ať už při práci, při sledování televize, při čtení..

  4099 Kč
 • Capital Sports Mini Bike stepper, stříbrný
  Capital Sports Mini Bike stepper, stříbrný

  Step up! S CAPITAL SPORTS Mini Mini Bike si zvýšíte svou kondici kdykoliv a kdekoliv. Ať už při práci, při sledování televize, při čtení..

  4899 KčObjevte: Steppery V sekci sport | fitness je možné objevit stepper insportline rote!
© 2021 Kontakt