Cyklotrenažér InSPORTline Alfan

Cyklotrenažér inSPORTline Alfan

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Fitness
Dodavatel:Insportline
Cena:5890 Kč
Cyklotrenažér inSPORTline Alfan 3,25 (65%) 31 hodnocení

Hledáš spolehlivý cyklotrenažér na domácí ježdění? Máš ho mít! inSPORTline Alfan nabízí stabilní konstrukci, polohovatelný rám a všechny základní tréninkové funkce – zároveň však spoléhá na manuální ovládání a nemusí se díky tomu zapojovat do elektřiny! Hodnoty měřené při tréninku si budeš moct prohlédnout na jednoduchém displeji a díky čidlům v madlech si můžeš dokonce kontrolovat tep. Pod displejem najdeš také držák na tablet, díky kterému můžeš během tréninku surfovat po internetu nebo sledovat zajímavá videa. Pro změnu zátěže stačí pouze pootočit regulačním knoflíkem a plynule tak zvolit vyhovující úroveň. Pokud budeš chtít zastavit okamžitě, pak knoflík stlačíš dolů a stroj bezpečně zabrzdí. Tento model je zkrátka prověřená klasika v moderním provedení - ideální na doma, kde se může zapojit celá rodina! Klíčové vlasnosti: stabilní trenažer vhodný pro domácí použití nastavitelná poloha sedla a madel pro maximální přizpůsobení postavě manuální nastavení zátěže nouzová brzda čidla tepové frekvence v madlech jednoduchý displej, který zobrazuje naměřené hodnoty tréninku držák na tablet displej zobrazuje: čas, aktuální a celkovou vzdálenost, kalorie, tepovou frekvenci napájení displeje: 2x AA baterie (tužkové, součástí balení) Technický popis: hmotnost zátěžového kola 6 kg ovládání zátěže manuální počet stupňů zátěže plynulé nastavení zátěže brzdný systém třecí pohon řemenový volnoběh ne HRC program ne horizontálně nastavitelné sedlo ano vertikálně nastavitelné sedlo ano horizontálně nastavitelná řídítka ne vertikálně nastavitelná řídítka ano nouzová brzda ano ochranný kryt setrvačníku a řemene ano držák na lahev ne stojan na tablet ano transportní kolečka ano systém vyrovnání nerovností ano displej ano snímače tepové frekvence ano přijímač hrudního pásu ne hrudní pás součástí balení ne celkové rozměry stroje d112 x š48 x v115 cm rozměry balení d104 x š23 x v85 cm maximální nosnost 100 kg maximální výška cvičence 190 cm hmotnost 28 kg zdroj napájení nemá kategorie HC (dle normy EN957) použití domácí


 • Cyklotrenažér HOUSEFIT RACER 50
  Cyklotrenažér HOUSEFIT RACER 50

  HOUSEFIT RACER 50 patří mezi cyklotrenažéry, které nabízí kombinaci kvalitní mechaniky a ergonomie rámu s nosností do 120 kg. Díky..

  14990 Kč
 • Cyklotrenažér HOUSEFIT RACER 70
  Cyklotrenažér HOUSEFIT RACER 70

  HOUSEFIT RACER 70 kombinuje kvalitní mechaniku a ergonomii masivního rámu s nosností do 150 kg. Díky optimální ergonomii a možnosti..

  19990 Kč
 • Eliptický trenažér SOLE Fitness E35
  Eliptický trenažér SOLE Fitness E35

  Velký důraz této americké značky se kladl na komfort, jednoduché ovládání a vysokou přizpůsobivost. Zabudované měřiče tepové frekvence..

  45990 KčObjevte: Cyklotrenažéry V sekci sport | fitness je možné objevit cyklotrenažér insportline alfan!
© 2022 Kontakt