Capital Sports Azura Fusion Domácí Cyklotrenažér,

Capital Sports Azura Fusion domácí cyklotrenažér,

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Fitness
Dodavatel:Capital Sports
Cena:6119 Kč
Capital Sports Azura Fusion domácí cyklotrenažér, 3,75 (75%) 32 hodnocení

Prostor je všude: s domácím cyklotrenažérem Klarfit Fusion Bike rozhýbete své tělo kdykoliv.Díky kvalitnímu řemenovému pohonu se systémem SilentBelt System pracuje kardio kolo velmi plynule a tiše. Protiskluzové pedály s nastavitelnými sponami na chodidla pomáhají při optimálním přenosu síly z nohy na pedál. Chceš nejen zlepšit svou výdrž a posílit svaly na nohou, ale trénovat kromě toho i záda? Žádný problém! Několika jednoduchými kroky je Fusion Bike přestavěn. Jako stacionární kolo trénuje tvé zadní svaly na nohou a zadek, jak AB trenažér se postará o efektivní trénink břišního svalstva.Domácí trenažér má i držák na tablet SmartCardio Studio, který po vybaveni vhodnými zařízeními zaručuje kromě tréninku i rozmanitou zábavu. Díky koncepci FusionPlus Concept potřebují tři plně plnohodnotné tréninková zařízení pouze jednu plochu na umístění.Nezáleží, v jaké formě: zařízení Fusion Bike se vejde i do menších bytů. Po tréninku můžeš domácí trenažér jednoduše prostorově úsporně poskládat a uložit.Fitness je skutečně zábava: s domácím cyklotrenažérem Fusion Bike trénuješ vytrvalost a sílu i v minimálních prostorech. Domácí trenažér 3 v 1: kombinuje vytrvalostní a silový trénink v jednom zařízení díky koncepci FusionPlus Concept Kardio kolo: postará se o zlepšení vytrvalosti a trénuje nohy Stacionární kolo: namáhá svaly zadní části nohou a hýždí a trénuje i vytrvalost AB trenažér: pro efektivní trénink svalů břicha Multimediální trénink: s integrovaným držákem na tablet Nosnost: 100 kg max. Magnetický odpor Spolehlivý řemenový pohon S držákem na tablet Kolečka pro snadné přemístění Prostorově úsporný, skládací Rozměry (stroj na břicho): cca 51 x 120 x 124,5 cm (Š x V x H) Rozměry (pozice kola): cca 51 x 136 x 113,5 cm (Š x V x H) Rozměry (sklopené zařízení): cca 51 x 158 x 35 cm (Š x V x H) Hmotnost: cca 18,9 kg 1 x domácí cyklotrenažér Německý návod k obsluze (další jazyky: angličtina, francouzština, španělština, italština)


 • Magnetický recumbent HMS R9259* bílo-zelený
  Magnetický recumbent HMS R9259* bílo-zelený

  Magnetický horizontální rotoped neboli recumbent, je nejnovější přírůstkem značky HMS. Kvalitní provedení v kombinaci s robustní..

  6999 Kč
 • Magnetický rotoped HMS M 9239* bílo-zelený
  Magnetický rotoped HMS M 9239* bílo-zelený

  Magnetický rotoped HMS M 9239 je kultovním produktem značky HMS. Model 9239 je stabilní, robustné vybavení pro trénink v domácím prostředí...

  5659 Kč
 • HMS M 0410-i
  HMS M 0410-i

  Ergometr M 0410 HMS je vybaven dotykovými čidly sloužícími k měření pulsu a určitě najde uznání jak u milovníku sportů, tak milovníků..

  8099 KčObjevte: Rotopedy V sekci sport | fitness je možné objevit cyklotrenažér!
© 2022 Kontakt