Capital Sports Mini Bike Stepper, Stříbrný

Capital Sports Mini Bike stepper, stříbrný

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Fitness
Dodavatel:Capital Sports
Cena:4899 Kč
Capital Sports Mini Bike stepper, stříbrný 3,75 (75%) 24 hodnocení

Step up! S CAPITAL SPORTS Mini Mini Bike si zvýšíte svou kondici kdykoliv a kdekoliv. Ať už při práci, při sledování televize, při čtení či telefonování: eliptický stepper se perfektně vejde pod psací stůl a dovoluje Vám cvičit jak v sedě, tak i ve stoje. Díky třístupňově přizpůsobivému úhlu si můžete nastavit pedály na cvičení vsedě nebo vestoje. S volně nastavitelným magnetickým odporem se přizpůsobí Vašemu výkonu. Eliptická dráha pedál s tichým chodem simuluje přirozený pohyby při běhu a formuje Vaše svaly dolních končetin. Pro přesnou kontrolu výkonu při cvičení disponuje CAPITAL SPORTS mini eliptický stepper tréninkovým počítačem s digitálním displejem, na kterém se zobrazuje ujetá dráha, čas, rychlost, jakož i spálené kalorie. Je otočitelný, byste ho mohli pozorovat jak vsedě, tak vestoje. Pro snadné přemístění a přenos disponuje Mini Bike kolečky, tažnou rukojetí a držadlem. Dostupné varianty: stříbrná, černá (10030754).Přístroj, který šetří prostor - na domácí trénink, jednoduchý workout vsedě či vestoje Vejde se dokonce pod stůl: trénink při každé příležitosti, i během práce v kanceláři Třístupňově nastavitelné pedály (úhel) pro přizpůsobení na cvičení s vsedě či vestoje Bezstupňově nastavitelný, magnetický odpor Vestavěný tréninkový počítač s digitálním displejem na zobrazení údajů o Vašem výkonu: vzdálenost, rychlost, čas, spalování kalorií 180 ° otočný tréninkový počítač pro přizpůsobení na trénink za stání či sezení Pedály s drážkovanou plochou pro bezpečné stání Eliptický pohyb pedálů pro přirozený pohyb Držadlo pro snadný přenos Kolečka a tažná rukojeť pro snadné přemístění Pevné postavení díky podložní ploše Barva: stříbrná Rozměry: cca 50,5 x 28 x 68 cm (Š x V x H) Hmotnost: cca 14 kg 1x Mini Bike Manuál


 • Stepper clasic SEDCO LS9040 s posilovací gumou
  Stepper clasic SEDCO LS9040 s posilovací gumou

  Stepper clasic SEDCO LS9040 s posilovací gumouS hydraulickými tlumiči. Tento mini stepper Classic má computer, který zobrazuje čas cvičení,..

  1190 Kč
 • Stepper inSPORTline Rote
  Stepper inSPORTline Rote

  Stepper inSPORTline Rote je praktický posilovací stroj pro ty, kteří doma chtějí pořádně potrénovat nožky a zároveň zapracovat na super..

  10890 Kč
 • Rukavice fitnes SEDCO kůže - S
  Rukavice fitnes SEDCO kůže - S

  Rukavice Fitness SEDCO kůže Klasické rukavice na cyklistiku nebo do posilovny.Zabraňují odření a zlepšují stisk.Technický popis:- materiál..

  168 Kč
 • Aerobic guma dvojitá
  Aerobic guma dvojitá

  Aerobic guma dvojitá Posilovací guma je pomůcka vhodná na aerobik, strečink, posilování. Slouží k procvičení téměř všech svalových..

  259 Kč
 • Posilovač Pull Rubber KR 396TR SEDCO oranžový 48 cm
  Posilovač Pull Rubber KR 396TR SEDCO oranžový 48 cm

  Gumový posilovač Rubber KR 396TR je gumový univerzální posilovač určený pro posilování všech svalových partií - ramen, paží,..

  213 KčObjevte: Steppery V sekci sport | fitness je možné objevit capital sports mini bike stepper, stříbrný!
© 2021 Kontakt