Capital Sports Mini Bike Stepper, Černá

Capital Sports Mini Bike stepper, Černá

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Fitness
Dodavatel:Capital Sports
Cena:4099 Kč
Capital Sports Mini Bike stepper, Černá 4 (80%) 19 hodnocení

Step up! S CAPITAL SPORTS Mini Mini Bike si zvýšíte svou kondici kdykoliv a kdekoliv. Ať už při práci, při sledování televize, při čtení či telefonování: eliptický stepper se perfektně vejde pod psací stůl a dovoluje Vám cvičit jak v sedě, tak i ve stoje. Díky třístupňově přizpůsobivému úhlu si můžete nastavit pedály na cvičení vsedě nebo vestoje. S volně nastavitelným magnetickým odporem se přizpůsobí Vašemu výkonu. Eliptická dráha pedál s tichým chodem simuluje přirozený pohyby při běhu a formuje Vaše svaly dolních končetin. Pro přesnou kontrolu výkonu při cvičení disponuje CAPITAL SPORTS mini eliptický stepper tréninkovým počítačem s digitálním displejem, na kterém se zobrazuje ujetá dráha, čas, rychlost, jakož i spálené kalorie. Je otočitelný, byste ho mohli pozorovat jak vsedě, tak vestoje. Pro snadné přemístění a přenos disponuje Mini Bike kolečky, tažnou rukojetí a držadlem. Dostupné varianty: černá, stříbrná (10030755).


 • Capital Sports Mini Bike stepper, stříbrný
  Capital Sports Mini Bike stepper, stříbrný

  Step up! S CAPITAL SPORTS Mini Mini Bike si zvýšíte svou kondici kdykoliv a kdekoliv. Ať už při práci, při sledování televize, při čtení..

  4899 Kč
 • Stepper clasic SEDCO LS9040 s posilovací gumou
  Stepper clasic SEDCO LS9040 s posilovací gumou

  Stepper clasic SEDCO LS9040 s posilovací gumouS hydraulickými tlumiči. Tento mini stepper Classic má computer, který zobrazuje čas cvičení,..

  1190 Kč
 • Stepper inSPORTline Rote
  Stepper inSPORTline Rote

  Stepper inSPORTline Rote je praktický posilovací stroj pro ty, kteří doma chtějí pořádně potrénovat nožky a zároveň zapracovat na super..

  10890 Kč
 • Rukavice fitnes SEDCO kůže - S
  Rukavice fitnes SEDCO kůže - S

  Rukavice Fitness SEDCO kůže Klasické rukavice na cyklistiku nebo do posilovny.Zabraňují odření a zlepšují stisk.Technický popis:- materiál..

  168 Kč
 • Aerobic guma dvojitá
  Aerobic guma dvojitá

  Aerobic guma dvojitá Posilovací guma je pomůcka vhodná na aerobik, strečink, posilování. Slouží k procvičení téměř všech svalových..

  259 Kč
 • Posilovač Pull Rubber KR 396TR SEDCO oranžový 48 cm
  Posilovač Pull Rubber KR 396TR SEDCO oranžový 48 cm

  Gumový posilovač Rubber KR 396TR je gumový univerzální posilovač určený pro posilování všech svalových partií - ramen, paží,..

  213 Kč
 • Švihadlo Cable SPEED 4901
  Švihadlo Cable SPEED 4901

  Švihadlo speed určeno ke cvičení a posílení svalových a kloubních částí( ramena, lokty a zápěstí).Molitanová příjemná..

  294 Kč
 • Zátěž NEOPREN na ruce 2x 1kg - šedá
  Zátěž NEOPREN na ruce 2x 1kg - šedá

  Zátěž zápěstí NEOPREN: Neoprenová zátěž na ruce se suchým zipem 2X1kg s otvorem na prst: S využitím těchto závaží na zápěstí se..

  185 KčObjevte: Steppery V sekci sport | fitness je možné objevit capital sports mini bike stepper, Černá!
© 2021 Kontakt