Bema Záchranná Vodácká Vesta Mini

Bema Záchranná vodácká vesta mini

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Vodní sporty
Dodavatel:eFitness
Cena:1088 Kč
Bema Záchranná vodácká vesta mini 5 (100%) 23 hodnocení

Plovací záchranná vodácká vesta od značky Bema (vyrobeno v Německu) je vyrobena z pevného a kvalitního materiálu. Je ušita z reflexní barvy a pošita reflexními prvky. Má integrovanou píšťalku. Vesta má nastavitelné přezky a popruhy pro správné utažení. Výplň je tvořena pěnovou umělou hmotou s uzavřenými póry. Výborná pomůcka pro začínající i pokročilé plavce a vodáky. Velikostně určeno pro 30 - 40 kg. Vesta je velmi lehká a dobře se s ní manipuluje.


 • Rybička 57111 nafukovací bazén
  Rybička 57111 nafukovací bazén

  Dětský nafukovací bazének Intex Rybička je ideální pro příjemné osvěžení během horkých letních dnů. Krásný dětský bazén ve..

  165 Kč
 • Potato Chips nafukovací lehátko
  Potato Chips nafukovací lehátko

  Nafukovací lehátko Intex Potato Chips je unikátní díky svému neobvyklému designu, který je koncipován podle balíčku chipsů. Lehátko je..

  549 Kč
 • hliníkové pádlo skládací, 2 ks
  hliníkové pádlo skládací, 2 ks

  Praktické řešení pokud si občas vyrazíte na kajak a občas na kanoe. Nemusíte si kupovat pádla na jednu sportovní aktivitu nebo na druhou...

  365 Kč
 • Waimea Quest zelená
  Waimea Quest zelená

  Nafukovací člun pro dvě osoby vám ozvláštní dovolenou u vody v letních parných dnech. Loďka je čtyřkomorová. Nafukovací loď nabízíme..

  2150 Kč
 • Záchranná vesta LOZEN OUTDOOR 70N M L modrá
  Záchranná vesta LOZEN OUTDOOR 70N M L modrá

  Záchranná plovací vesta LOZEN Outdoor 70N Certifikovaná záchranná plovací vesta LOZEN, která splňuje certifikaci ISO12402-5. Výtlak vesty..

  990 Kč
 • Dětská záchranná vesta LOZEN KID PIKO 100N červená T2
  Dětská záchranná vesta LOZEN KID PIKO 100N červená T2

  Dětská záchranná vesta ve třech velikostech, určena pro děti do max. 40kg. Vesta má 2 hruidní popruhy a jeden popruh spodní. Součástí..

  850 Kč
 • Dětská záchranná vesta AQUADESIGN KID 100N T2
  Dětská záchranná vesta AQUADESIGN KID 100N T2

  Dětská záchranná vesta ve třech velikostech, určena pro děti do max. 40kg. Vesta má 2 hrudní popruhy a jeden popruh spodní. Součástí jsou..

  990 Kč
 • oplachtění ARROWS iRig One S Plocha S
  oplachtění ARROWS iRig One S Plocha S

  Kompletní nafukovací oplachtění pro rekreační windsurfing , sada obsahuje vše včetně kloubu pro připojení k plováku (závitem M8)..

  8990 Kč
 • Plachta PROLIMIT STX Powerkid Velikost 3,2
  Plachta PROLIMIT STX Powerkid Velikost 3,2

  STX POWER KID RIGG 2018 Další generace - juniorské oplachtění První windsurfingové kroky na Vašem oplachtitelném paddleboardu Vám zajistí..

  6800 Kč
 • Intex 68306 Challenger K2 Set
  Intex 68306 Challenger K2 Set

  Nafukovací kajak INTEX Challenger K2  Je určen pro dvě dospělé osoby. Tento nafukovací kajak je vhodný pro vodácké začátečníky, ale i..

  3490 KčObjevte: Vodácké doplňky V sekci sport | vodní sporty | vodácké příslušenství je možné objevit bema záchranná vodácká vesta mini!
© 2021 Kontakt